acceptatie tussen katten

De ene kat blaast en gromt (opeens) naar de ander. Soms van het ene op het andere moment om een (schijnbaar) onverklaarbare reden en soms als er een nieuwe kat/kitten wordt geintroduceerd.
Plaats reactie
carlabrouwer
Kitten
Berichten: 1
Lid geworden op: 27 apr 2012 12:58

acceptatie tussen katten

Bericht door carlabrouwer »

Mijn katten hebben er een maatje bij maar het dier is erg angstig en gaat al op de loop als er een andere kat in zicht komt. 3 huiskatten en een siamees en de nieuwe is een boskat. Heeft iemand ervaring met hoe zet ik ze nou bijelkaar?Als ik ze bijelkaar zet in de kamer zoekt de nieuwkomer de hoogste plaats op en komt er niet meer vanaf..Elkaar beschadigt hebben ze nog niet maar de nieuwkomer durft ook niet naar de bak ofzo en dus bevuild hij zichzelf. Ik hoop dat iemand nog een trucje heeft want anders gaat hij weer naar de vorige eigenaar. Ik heb al verschillende keren volwassen katten bij andere volwassen katten gezet en tot nog toe loste dat zich prima op. Maar deze is erg angstig.
Gebruikersavatar
Chiquita98
Tijger
Tijger
Berichten: 1877
Lid geworden op: 27 jul 2011 17:53
Locatie: prov. overijssel

Re: acceptatie tussen katten

Bericht door Chiquita98 »

Kan je hem niet even apart houden? Blijkbaar kan hij het nog niet aan om meteen bij de anderen te zitten. Ik zou hem apart houden met een eigen kattenbak, eten en drinken. Zelf ken ik het ras boskat niet, maar wellicht zijn hier mensen die hier wel kennis van hebben.
groetjes Thea, personeel van Gizmo, Misty, Balou, Bruno, Kyran en Kody(in herinnering Chiquita, Bonita en Caya)

Bekijk ons album hier
Gebruikersavatar
castratenkoor
Tijger
Tijger
Berichten: 9773
Lid geworden op: 07 mar 2010 09:59
Locatie: prov.Utrecht
Contacteer:

Re: acceptatie tussen katten

Bericht door castratenkoor »

Ik zou hem in een kamer apart houden en tot rust laten komen, wennen aan jou en wennen aan de geuren en geluiden van het huis. Daarna kennismaken met de andere katten met een hordeur ertussen.
Heel langzaam stap voor stap opbouwen.
6koppig-koor+knagers BasJipWilmaWanda
**KeesFritzGuusSjaakBramJoepThijsTimoBobDouweBolleRikMaks**
Teun'09 Luuk'13 Teske'14 Clarie'16 Koen&Wiep'25
Plaats reactie