Ze heeft me overigens wel een erg lief mailtje terug gestuurd waarin ze me echt bedankt voor de waarschuwing en ze vraagt of ze m'n e-mail adres mag bewaren voor als ze nog ooit vragen heeft. Hoe schattig is dat haha!
Ze stuurde:
Ik ben ook wel heel blij dat u mij (ons) zo geholpen heeft met uw hulp.
Dit doet lang niet iedereen! Ik hoop als u ooit ergens vragen over heeft dat er ook iemand zo naar u toe komt zoals u bij ons heeft gedaan en dat met goede bedoelingen.
Jaa ik zal het heel erg vinden als er zoiets zal gebeuren , laten we maar hopen dat ze nooit die ziekte niet zal krijgen. Want ik kan haar echt niet missen haha ze is echt zooo lief.
Ieder geval heel erg bedankt voor uw informatie en wijsheid. Mag Ik uw email adres bewaren , als ik vragen heb zal ik zeker naar u komen als dat ook geen probleem voor u is?
Fijne avond alvast.
Mvg
Nou ik kan hieruit wel opmaken dat ze de waarschuwing echt aangenomen heeft en er wat aan probeert te doen!
