Een beetje tegen de planning in zijn Pompidou en Poesie, onze twee katinnetjes uit het ene nestje, vandaag al thuisgekomen.
De vrouw van wie het nestje was (allé toch de kat ervan hé

Maar heel erg leuk dat ze hier al zijn.
Al hebben we wel een praktisch probleem... We gaan maandag nog een weekje naar Centerparcs, enkel ons gezinnetje, zou dat te doen zijn om de kittens mee te nemen, en ze daar in het huisje te laten lopen? We kunnen ze ook een weekje naar mijn schoonmoeder brengen.
Wat denken jullie?
En ze zijn nu nog niet uit hun transportbak geweest, heb hem voor de kattenbak gezet, en ook een bakje eten en drinken maar ze komen er voorlopig niet uit, de hond loopt natuurlijk ook rond, en daar hebben ze het voorlopig nog niet op begrepen

Ik hoop dat ze vanavond al even wat komen rondsnuffelen, maar ik forceer niets hoor, ze kunnen uit de bak, dus ze komen wel als ze er klaar voor zijn.