sterilisatie zwerfkatten

Voor alle vragen over de castratie en sterilisatie, de geslachtsdelen van de kat, en andere vragen m.b.t. de voortplantingsorganen.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Asse-Poes
Tijger
Tijger
Berichten: 2186
Lid geworden op: 14 sep 2022 20:31
Locatie: Zwolle

Re: sterilisatie zwerfkatten

Bericht door Asse-Poes »

Fijn dat ze er weer uit is!
Maar jeetje...zo ondertussen heb je hier een dagtaak aan 😞

Succes met het tegelen van de badkamer! Hopelijk blijft Loesje met 4 pootjes op de grond - in ieder geval tot jij klaar bent.
Groetjes van Marina, Bellow ♂ (2010), Pucc ♀ (2022)
en † Clea ♀ (2013-2024)
Gebruikersavatar
dutchy
Lynx
Lynx
Berichten: 175
Lid geworden op: 28 aug 2021 17:16

Re: sterilisatie zwerfkatten

Bericht door dutchy »

ja klopt. Het kost gewoon veel tijd en energie. En elke boom is weer anders. Net terug van boodschappen en ze is nog met 4 pootjes op de grond. Het feit dat ik nu bezig ben in huis is ook nieuw voor die katten en zorgt voor stress. Ik was een paar dagen geleden bezig met een diamantzaag en een breekhamer om de oude doucheput te verwijderen. Dat zorgt voor stress bij die katten. Mijn Snowshoe is er wel aan gewend. Straks moet ik ook tegels gaan zagen en dat zorgt ook weer voor lawaai ... hopen dat ze op de grond blijft.
Plaats reactie