Hallo allemaal,
Er is een poes die dagelijks bij ons in de tuin komt, meestal vrijwel de hele dag.
Sinds een dag of 4 kwam ze niet meer, maar hoorde ik steeds een jankende kat in de buurt. Nu na 4 dagen, ben ik bij alle buren langs gegaan om te vragen of ze de poes misschien per ongeluk hadden opgesloten.
Met succes! Ik heb haar gevonden en zit in een schuur waar ze makkelijk uit kan ( ik kan er zelf niet in).
Ze jankt en komt naar me toe tot bij het lage open venster, maar komt er niet uit. Ze loopt dan weer terug en miauwt naar me. Ze wilt brokjes wanneer ik het in de schuur leg, maar wilt er niet voor naar buiten. Ze heeft niet iets aan haar pootje, want springt ook op spullen in de schuur.
Het lijkt alsof ze me iets wilt vertellen, maar wat???
Kan het zijn dat ze jankt omdat ze er kittens heeft gekregen? Of is dit onwaarschijnlijk?
Jankende kat in schuur
Re: Jankende kat in schuur
Heb je enig idee van wie die schuur is?
Dan kan je in ieder geval kijken of er kittens in de schuur zitten.
Dan kan je in ieder geval kijken of er kittens in de schuur zitten.
Groetjes van Marina, Bellow ♂ (2010), Pucc ♀ (2022)
en † Clea ♀ (2013-2024)
en † Clea ♀ (2013-2024)
Re: Jankende kat in schuur
Ik kon erbij door de buren van wie de schuur is. De woning met schuur is nu tijdelijk onbewoond. Die buren zullen wel opletten of ze er iemand zien.Asse-Poes schreef: 02 jun 2023 22:38 Heb je enig idee van wie die schuur is?
Dan kan je in ieder geval kijken of er kittens in de schuur zitten.
Re: Jankende kat in schuur
Is het niet mogelijk om die schuur open te laten maken, eventueel door de politie? Een kat opsluiten, al kan hij/zij eruit, daar moet toch iets mee? Ik zou wel stappen ondernemen geloof ik, zeker om dat de woning waar de schuur bij hoort onbewoond is.
The catter the better!
Groetjes van Olga, maar vooral van Noek en Tika
Groetjes van Olga, maar vooral van Noek en Tika