Allereerst fijn dat de uitslag, gezien de omstandigheden, super is!
poesjedemi schreef: 27 okt 2022 14:55 Ben echt bang voor wat komen gaat!!
Dat hoeft helemaal niet. Het is nu alleen zaak om de creatininewaarde naar beneden te laten gaan.
Heb je onderhuids infuus gehad of kan dat alleen bij je eigen dierenarts? Dit is echt heel belangrijk, hoor!
En dan natuurlijk alleen nog nierdieet geven. Het liefst gevarieerd want nierpatiëntjes zijn zo kieskeurig. En die pilletjes die ik genoemd heb, zou ik ook gaan geven.
Ik heb al 45 jaar katten (altijd minstens vier) en helaas al vaak een nierpatiëntje. Dat is bijna niet te voorkomen wanneer katten ouder worden (en wanneer ze perfecte nieren hebben zoals onze Cerná op 17-jarige leeftijd, gaan ze wel dood tgv kanker

).
Maar nierfalen betekent niet direct een doodvonnis.
Onze Cochi kreeg op 12-jarige leeftijd nierfalen en is 18 geworden. Tabitha was 15 en werd bijna 19. En nu onze Amber (17,5) die sinds bijna 2 jaar nierfalen heeft en ook nog gewoon doorgaat.
Ik had ook een poes van 3 die nierfalen kreeg tgv een Metacamvergiftiging en haar hebben we nog 4,5 jaar langer mogen geven ondanks het inslaapadvies.
Toen Noa een inslaapadvies van de specialist kreeg omdat haar nierwaardes erg hoog waren en zij er na een jaar nog was, heb ik aan diezelfde specialist gevraagd hoe dat kon?
Zijn antwoord: de meeste katten met nierfalen gaan dood omdat ze stoppen met eten en daarom is het van belang dat de kat blijft eten.
Omdat Noa geen nierdieet wilde, ben ik gaan spuitjevoeren en dat ben ik blijven doen tot aan haar dood. Ook Amber krijgt met een spuitje (5 spuitjes 4x daags). Niet omdat ze geen nierdieet wil, maar omdat ze veel te weinig eet en omdat ik nu tenminste controle heb en dat is beter voor mijn gemoedsrust

. En Amber is er heel relaxt onder. Dat scheelt natuurlijk.
Maar je hoeft niet met een spuit te voeren wanneer Demi voldoende zelf eet en niet afvalt.
Heel veel sterkte ermee en probeer positief te blijven zolang Demi positief is. Op naar de 16!