Fijn dat je met een goed (maar verdrietig) gevoel afscheid hebt kunnen nemen van je lieve Yoki. Een mooi laatste rustplaatsje.
Dat je niet direct weer een zwart/witte kitten wilt kan ik me heel goed voorstellen. Ik had precies hetzelfde. Ik was bang dat ik anders in één keer Bowy weer zou zien lopen. Die kleuren zijn voorlopig in mijn gedacht nog gereserveerd
Ook ik heb met veel medeleven net alles pas gelezen, ik volgde dit topic nu en dan maar heb weinig verstand van nierfalen dus reageer niet veel hier.
Wat een moeilijke laatste dagen zijn het voor je geweest, heel veel sterkte nu en prachtig hoe je het zo hebt kunnen ‘afronden’ in het crematorium en met een mooie urn.
Vandaag een emotionele dag met een lach en een traan. Ik vind het wel speciaal hoe je vandaag twee kittens in je hart hebt gesloten. Yoki zou trots op je geweest zijn. Het is goed zo, nieuw leven - je van harte gezond. Ik hoop dat je met volle teugen van ze kunt genieten.
Berichtje van een medium. Die alleen wist dat Yoki ziek was, maar niet wist dat Yoki overleden is. Bijzonder dat ze zo goed zijn karakter kan inschatten: spelen, fijn en zot leven.
Ik zie vooral een innerlijk spelende Yoki die aan zijn fijne zotte periode denkt.
En dan overal pijn in het hele lichaam, medicatie is het vergif!
Baasje moet niet zo ongerust zijn en hem loslaten.
Het zijn allemaal flardes zoals een levensfilm.
een bijzonder kattenjoch, mis hem.
Warme groet, Mariska
Nora, Teun & Tilly Karel 2000-2017 & Yoki 2000-2018
Gemis blijft altijd ook met nieuwe kleintjes, heb het zelf ook dat ik iedere dag met Lotje bezig ben.
Bijzonder dat bericht, het gaat goed met Yoki.
Het schijnt dat ze heel snel hun aardse lichaampje verlaten en als je dan bedenkt dat ie heerlijk aan het ravotten is in de kattenhemel kan je alleen maar dankbaar zijn. En met een glimlach aan hem denken.
Dankzij creative designer "Erik Philippus", hangt er nu in mijn trappengat een prachtige afdruk op museumglas. Mijn eerste generatie kattenboys zal de nieuwe generatie met wakend oog in de gaten houden.
Met liefde kijk ik naar deze twee geweldige jongens......voor altijd in mijn hart!
Warme groet, Mariska
Nora, Teun & Tilly Karel 2000-2017 & Yoki 2000-2018
Zo te zien een prachtige afdruk, zonder last van hinderlijke spiegelingen...
Fijn dat ik voor jou zo'n mooie en ik denk ook troostende herinnering aan Karel en Yoki heb kunnen maken!
Groetjes,
Erik