Wat ik inderdaad afgelopen jaar al heb uitgegeven om het perfecte voer te vinden, mijn god, daar wil ik liever niet meer over nadenken...maar och...ik kijk ook altijd naar de poep hoe het valt, hahaha!
Van de Orijen Regional Red geef ik ze maar 25 gr per dag per kat, aangevuld met natvoer van een goed merk en altijd alles tarweloos. Af en toe wel natvoer met rijstekorrel, want dat vinden ze hier superlekker!
Ik zit te overwegen om de brok met het natvoer wat op te voeren en het vlees wat te minderen. Ik heb ook zoiet van rund, kangaraoe, ja lusten ze wel maar die vangen ze in het wild ook echt niet hoor...konijn en haas e.d. heb ik niet zo'n moeite mee en vinden ze hier ook echt to die for, maar natvoer is ook holadiejee, dus tja...en ik hef het hoge gehalte eiwit van de brok toch weer een beetje op door het lage gehalte van het natvoer?
Waarom zijn er geen brokjes met muissmaak eigenlijk
