Wij hadden vroeger 5 cavia's en een konijn in de tuin rond lopen. De beestjes waren uit hun tuinkooitje ontsnapt dankzij het konijn en uiteindelijk hadden ze de vrije loop in de tuin tussen eenden en kippen.
Ze kwamen steeds af op het geluid van een plastiek zak (omdat het eten daar steeds in zat), en we konden ze steeds vast houden ook.
De katten liepen ook los in de tuin maar hebben nooit aanstalten gemaakt om ze aan te vallen of op te eten. Was echt steeds leuk om te zien
Met onze hamster was het wat minder verlopen... We hadden zo'n bal waar je de hamster in plaatst zodat die door het volledige huis rond kan lopen. Verliep maanden vlekkeloos... Tot één van onze katten het kreeg en een tik tegen die bol gaf.. Bal valt open.. Kat pakt hamster
