Nadat het de afgelopen dagen zo ontzettend vlot en goed ging, is het fysieke contact nu nog een stukje intenser geworden

Bunker speelt met Sjaars, of wast hem.. En dan ineens wordt het een stuk ruwer. Ik heb het gefilmd. De andere keren dat dit gebeurde heb ik geprobeerd Bunker af te leiden door zijn naam te roepen of met de brokkenzak te rammelen o.i.d. Deze keer heb ik voor het volledige beeld van de situatie niet ingegrepen.
Filmpje 1: https://www.youtube.com/watch?v=b4y9yZh ... BKzGN2Linw
Filmpje 2: https://www.youtube.com/watch?v=lnMghB- ... BKzGN2Linw
Sjaars is na dit soort "aanvallen" wel eventjes beduusd, maar hij is niet bang voor Bunker. Hij laat zich daarna ook gewoon weer wassen of daagt Bunker uit om te spelen. Ik zie bij Bunker volgens mij geen woede, maar ik zie wel irritatie. Hij wil nu bijvoorbeeld ook even niet naast Sjaars liggen.
Het baart me zorgen dat hij niet direct stopt als Sjaars begint te piepen. Aan de andere kant; Sjaars heeft geen wondjes of beurse plekjes of iets dergelijks.
Ik dacht dat het misschien jaloezie was, maar Bunker krijgt nog evenveel liefde en knuffels als hiervoor. Ook krijgt hij als eerst zijn eten. Bunker vindt het eten van Sjaars wel veel lekkerder ruiken, maar gezien het feit dat ze niet hetzelfde voer mogen (kitten & blaasgruis), kan ik daar niet zo veel aan doen


Is dit gedrag normaal? Wat moet ik ermee? Moet ik ze met rust laten? Moet ik Bunker afleiden? Is Bunker tóch jaloers?