Kattenbak filter steeds kapot

Kat plast buiten de bak, katten aan elkaar laten wennen, kat krabt aan meubilair, etc.
Plaats reactie
xAngela
Huiskat
Huiskat
Berichten: 95
Lid geworden op: 24 jul 2013 21:01

Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door xAngela »

Wij hebben een kattenbak met filter, maar iedere keer als ik thuis kom hebben de kittens het filter helemaal gesloopt. Erg vervelend aangezien deze toch zo'n 3€ p.s. kosten. Is er hier een oplossing voor? Of moeten we echt een andere kattenbak kopen? :roll:
Gebruikersavatar
castratenkoor
Tijger
Tijger
Berichten: 9736
Lid geworden op: 07 mar 2010 09:59
Locatie: prov.Utrecht
Contacteer:

Re: Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door castratenkoor »

Hahahaha nou mijn filters vond ik steeds achterin de buitenren terug. Ik vrees dat daar weinig tegen te doen is.
6koppig-koor+knagers BasJipWilmaWanda
**KeesFritzGuusSjaakBramJoepThijsTimoBobDouweBolleRikMaks**
Teun'09 Luuk'13 Teske'14 Clarie'16 Koen&Wiep'25
Gebruikersavatar
Dinky
Tijger
Tijger
Berichten: 6981
Lid geworden op: 12 jul 2012 11:26

Re: Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door Dinky »

Hier is het filter in de kattenbak in zo'n 2 jaar tijd nog nooit vervangen en zou hem niet missen (schijnt na 3 maanden wel uitgewerkt te zijn). Zou dus overwegen het filter uit de bak te laten, hoef je niet gelijk nieuwe bak voor te kopen in mijn ogen ;-)
Iza 2 augustus 2022
Jop 24 juli 2022

Foto album

Dinky (2 juli 2006 - 14 september 2022)
Gebruikersavatar
mittenslief
Tijger
Tijger
Berichten: 1675
Lid geworden op: 04 mei 2011 15:04
Locatie: enschede

Re: Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door mittenslief »

bedoel je gewoon die vodjes die je tussen zo rekje doet ofzo? dat houd de geur toch niet tegen? of heb je andere?
Honden hebben bazen, poezen personeel!
alle katzels: mittens, mr. cat, angel, rover, roosje en mitsie
op de regenboog: Ollie, Simba, Buck
Gebruikersavatar
Ms Maaike
Tijger
Tijger
Berichten: 1611
Lid geworden op: 25 okt 2012 13:17

Re: Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door Ms Maaike »

Die filters hebben hier sowieso geen effect (ik heb geen 'deurtjes' in de kattenbakken), ik gebruik ze dan ook niet. Stinkt het echt heel erg zonder die filters? Heb er zelf geen last van eigenlijk.
Met diervriendelijke groeten,
Maaike

Klik hier voor het fotoalbum van Mickey* (26-02-1999, 04-11-2014), Pippi (15-03-2011) en Tommy (11-02-2013).
Gebruikersavatar
Kattebeest
Tijger
Tijger
Berichten: 1070
Lid geworden op: 14 apr 2013 16:08
Locatie: Zuidoost Brabant

Re: Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door Kattebeest »

Hier ook geen filter of deurtje in kattenbak. Simpele kattenbak met overkapping (meestal eraf) en zo'n klein filtertje dat je ergens bovenin moet schuiven.

Off topic vraagje: hoe is het met het korstje afgelopen?
Nancy

Kasper, album van een senior
Voor nieuwe foto's van Kasper (1999) zie het album van Sifra en Pluis
xAngela
Huiskat
Huiskat
Berichten: 95
Lid geworden op: 24 jul 2013 21:01

Re: Kattenbak filter steeds kapot

Bericht door xAngela »

Nou als er geen filter in zit dan ruikt het enorm als ze net hun grote boodschap hebben gedaan, haha want dan is de bovenkant gewoon open zeg maar en 1 van de 2 kittens begraaft het niet..

@ Kattebeest, leuk dat je er om vraagt! Na een maand met kapje en blijven smeren is het korstje eindelijk weg gegaan :) De aanhouder wint.
Plaats reactie