ik lees af en toe mee hierzo en heb me vandaag maar aangemeld, aangezien ik graag een vraag aan jullie wil voorleggen.
Wij zijn in het bezit van een hele lieve knuffelpoes, nano. Zij is bij ons destijds aan de deur gaan hangen (letterlijk) en in goed overleg met de oude eigenaar hebben we haar overgenomen. Ik weet niet hoe oud ze is, alleen dat ze nu 4 jaar bij ons woont en destijds geen kitten was (schat dat ze nu dus een jaar of 6 is ofzo).
In die tijd daarna is er nog 1 hele schuwe poes geweest die af en toe bij ons binnen kwam piepen. Gewoon (vr)eten en weer weg (als de achterdeur open stond). Je kon haar ook niet aanhalen ofzo, al ging dat met een tijdje wel beter. Zij was ook van dezelfde eigenaar en is familie van nano (moeder of dochter, wisten ze zelf niet meer). Nano staat er dan bij en kijkt erna.
Dat doet ze trouwens altijd, ze is geen poes die andere katten weg jaagt uit de tuin ofzo. Ze laat dus ook toe dat uit haar bak wordt gegeten. Anderzijds heb ik haar in die jaren ook nog niet echt zien spelen met een andere kat/poes (en er waren daar veel katten). Behalve 2 keer, in de achtertuin, met die poes die af en toe bij ons binnen piepte.
Nu komt mijn vraag. Wij zijn sinds kort verhuist en hebben natuurlijk alleen nano meegenomen. En ik vraag me af of ze behoefte heeft aan een speelkameraadje. Ik zou er zelf graag een poes of 2 kittens bij willen. Maar ik weet dus niet of nano daar behoefte aan heeft. Is ze juist bij ons gekomen omdat ze een solokat wil zijn? Of om andere redenen??
Beetje lang verhaal, heb het al ingekort

