Voor alle vragen wanneer je een kat of kitten (erbij) wil. Welke problemen kun je verwachten en waar moet je van tevoren allemaal rekening mee houden? LET OP: Voor acceptatie problemen tussen een nieuweling en je andere kat(ten) kun je HIER terecht.
ik zag net op onze website, dat onze Leon geplaatst is.
leuk voor Leon, jammer voor Mark.
maar goed, ik weet zeker dat er her en der nog wel leuke katertjes zullen zitten, het zal een kwestie van tijd zijn voor Tijger een kameraadje zal krijgen.
Ik ben inderdaad vandaag wezen kijken naar een andere bengaal (niet de bengaal die ik al eerder in het topic had genoemd). Het is een katertje van 5 maanden oud en zijn naam is Crunchy. Hij heeft een marbled patroon en wijkt daarin af van Tijger die spotted is. Ik heb Crunchy nog niet meegenomen naar huis. Ik haal hem vrijdagavond op omdat ik volgende week nog een paar dagen vrij ben, zo kan ik mooi een oogje in het zeil houden of alles goed gaat tussen Crunchy en Tijger.
Ik ben reuze benieuwd hoe alles gaat straks.
Lijkt me een verstandige keuze te wachten tot vrijdag zodat je er een paar dagen bij kunt zijn.
Dus toch een tweede bengaal! Hopenlijk gaat dat helemaal goed komen tussen die twee.
joepie! een vriendje voor Tijger in de vorm van Crunchy, dus twee katers.. dat zal heus wel goed gaan en op tijd castreren en missch al heel snel..
en heel handig als het vlekkenpatroon afwijkt, hier zijn ze allemaal grijs en dats af+toe best wel lastig.. hoop dat het een hele goeie match wordt en dat zal ook erg gezellig in huis zijn, twee van die bontmonstertjes!
Fijna dat je toch een maatje heb kunnen vinden. Als je van de week nog tijd heb? er staan hier op het forum genoeg tips over introducties van katten Zodat je een beetje een idee krijgt wat je te wachten staat
Tijger heeft de kater van de buren al op bezoek gehad en was daar erg laconiek onder. dus zal-ie met Crunch ook niet zo veel moeite hebben, denk ik en daarmee kan hij eindelijk weer bengaals praten. jeetje, twee bengalen, zijn best wel grote beesten.. ben heel erg benieuwd naar de foto's...
Kan natuurlijk wel zo zijn dat crunch moeite met tijger kan hebben. Dus de introductiepagina's bekijken vind ik wel een goed idee. Met introductie kan je kijken wat de mogelijkheden zijn en dan ter plekke kijken welke voor jouw katten het beste is.
Ik heb totaal geen ervaring met bengalen of kennis ervan. Ben wel benieuwd ook naar hoe het gaat uitpakken. Wel erg gezellig voor Tijger dat ie er een maatje bij krijgt. Tot nu toe vind ik dat je echt goed bezig bent in je voorbereidingen en dat je echt denkt aan het welzijn van je kat.
groetjes Thea, personeel van Gizmo, Misty, Balou, Bruno, Kyran en Kody(in herinnering Chiquita, Bonita en Caya)
hoe is het intussen in Bengalenland?
Crunch opgehaald en met introductie bezig? Tiger nieuwsgierig? dikke staarten-periode al beetje voorbij? vannacht nog beetje geslapen (x 3)..?