

Maar goed, ik vroeg me gewoon af of er geprobeerd is het aan te leren of gewoon snel opgegeven is...
Als het veilig is, is het waarschijnlijk wel een goede oplossing bij weerbarstige eigenwijze karaktertjes

Klitten die een beetje los "op een steeltje" zitten knip ik er gewoon uit, jammer van de vacht maar dan hoef ik de kat niet langer te pesten.Bentley2010 schreef: Ik probeer telkens stukje bij stukje de klitjes open te knippen, ik trek er niet aan. Ze zitten nog niet helemaal vast op de huid, ze zijn nog vast te pakken zeg maar.
Yep, dat is Flynn (al was hij daar wel een boel jonger)manon3 schreef:Leuke foto, is dat de Somali die daar zo heerlijk ligt te lebberen?
Jammer genoeg zou deze tip bij onze Boskat niet helpen, we krijgen haar niet eens op haar rug gedraaid.Dan wordt ze helemaal panisch.