Voor vachtproblemen zoals kaalheid, schilfering, etc. en huidaandoeningen zoals allergische reacties, al dan niet samenhangend met ziektes, voeding of medicijnen.
Dank je! Ja zij zijn echt lief. Wij hebben in totaal twaalf poezen, de allerliefste poezen die je je maar kunt wensen maar dat vindt iedereen van zijn eigen dieren . Ze zijn overigens echt heel lief ook tegen elkaar. Ik heb ze met tussenpozen geadopteerd. Zij komen grotendeels allemaal uit een asiel maar ik heb er ook een paar van straat. De stukjes heb ik zelf geschreven.
Helaas heb ik van de dierenarts te horen gekregen dat de pers een schimmelinfectie heeft (ringworm). Ik heb veel katten dus ik baal wel. Heb haar direct apart gezet. Heeft iemand tips voor de behandeling maar dan wel een die diervriendelijk is. Dus geen zware pillen. Ik zat zelf aan imaverol te denken.