Ik wil je wel zeker nog 1 tip geven! Geef aub op tijd euthanasie want het is verschrikkelijk om hem te zien lijden! Ik ging hem normaal deze avond om 19u30 een spuitje laten geven maar hij heeft het niet gehaald!
Gisterenavond had hij al overgegeven en vanochtend moest ik vroeg gaan werken en dan had hij ook overgegeven! Toen ik op mijn werk aankwam, belde mijn vriend dat hij is gestorven! Hij heeft dan nog bloed overgegeven en zijn hartje is dan plots gestopt

Ik heb verschrikkelijk veel spijt dat ik hem niet vroeger een spuitje heb gegeven!!
Ik was dan direct terug naar huis gereden, heb hem nog goed vastgenomen en heb hem dan naar de da gebracht om hem nog te bewaren tot vrijdag, dan wordt hij gecremeerd en thuis bewaard in een urne en in een juweelke!
Sorry als ik je ongerust maak maar ik zou er echt op tijd bijzijn want ik had totaal geen idee dat hij al zo ver was...