Goed gedaan Kim!
Duidelijk ook vanuit hier, overduidelijk toestemming tot catnappen.
Dit is de tweede keer dat je zijn leven redt, jullie verdienen elkaar. Ik ben zo blij dan hij nu bij jou en je vriend woont!
Laat die lui lekker joh...... Wie weet zijn ze wel blij dat hij weg is. Maar een beetje gepaste verbazing en verdriet dat hij weg is lijkt me wel handig voor je om jezelf in te dekken.
Geef Tijger een knuffel van mij en iedereen hier!
Groetjes van Stella
*Bonk*kopjes van Zorro, Snoopy, Mr Bean
Lebber van hond Marra
Ik gun het jou... En natuurlijk voornamelijk tijger... Als ik het zo lees vraag ik me af of hij het wel had gehaald die avond als jij hem niet in een sjaal had gewikkeld en had meegenomen..
Ik zou het echter wel aan degene zeggen die zich zijn baasje noemen, niet dat ze die naam waardig zijn die behoort jou nu toe... Maar mocht iemand je gezien hebben..
Van wat ik hoor lijkt het mij niet dat ze opeens hun kat gaan terug eisen..als ze al niet moeilijk deden over het,feit dat jij hem eten gaf en dat hij bij jou sliep... daarbij geven ze niet om die kat..anders waren ze echt wel na de dierenarts gegaan toen de snee ging ontsteken..
Dus ik zou het wel eerlijk zeggen..gewoon zeggen dat als jij hem toen niet had meegenomen dat hij was overleden en dat hij nu in de watten wordt gelegd..
Wat je ook besluit succes..en opdat tijger nog jaren bij je mag.zijn
Ha die Kim
Supergoed gedaan, ook hier toestemming tot catnapping. Je bent een held. En als hier ooit vragen komen.
Wij zullen allemaal ontkennen!! Wie is Tijger? Wie is Kim? Zegt me niks. hihi.
groetjes wendy en pootje van Guusje en Gijs. neusje van mijn engeltjes Nellie, Sjefke en wonder Flippie, en mijn allerkleinste engeltje Odie
Hallo lieve allemaal, met ons gaat het super. Tijger heeft een heerlijk weekend gehad, veel geslapen ook. Ik heb het idee dat hij nu rust heeft gevonden. Ik ben sinds donderdag niet meer thuis geweest, maar ga vanavond inderdaad even langs. Ik heb ervoor gekozen om me van de domme te houden. Het lijkt me erg moeilijk, want ik kan absoluut niet goed liegen, maar het is voor hem en dan kan ik alles. Tijger volgt me als een hondje door het huis en vertrouwt volledig op mij en aan alles waaraan ik hem blootstel. Hij heeft zaterdag even in de vensterbank gezeten, trilde met zijn staart en kwam toen weer gauw op de bank zitten. De kattenbak was volgens hem gister niet meer schoon genoeg en liet dit weten door mij op te zoeken en luid te miauwen. Ik heb altijd gedacht dat Tijger een echt buitenbeest was, want na het eten en wat knuffels vertrok hij altijd weer. Nu weet ik dat dat komt omdat hij gewoon zijn behoefte moest doen, want meestal stond hij na een half uurtje alweer terug aan de deur voor meer knuffels en een dutje. Hij wil gewoon bij mij zijn. Mijn vriend vindt hem ook superlief en sinds vrijdag slaapt hij in mijn armen, net als wat we thuis altijd deden. Hij is nog wel een beetje bang voor het gesnurk van mijn vriend, dus als ik opsta, gaat hij met mij mee naar de woonkamer voor een ontbijtje. Het gaat dus supergoed en ik vind het geweldig dat jullie mij hebben gesteund en dat jullie ook zoiets zouden doen of al hebben gedaan! Heel erg bedankt voor alles en ik laat jullie weten hoe het vanavond gegaan is!
Hij krabde een weg naar mijn hart en liet niet meer los
Ook ik vind het super wat je hebt gedaan. En volgens mij hoef je je niet zo druk te maken om de oude eigenaren en wat mij betreft hoef je je niet van de domme te houden.
Vertel wat er is gebeurt (dat je hem vond, helemaal koud en dat je hem mee hebt genomen en dat het goed met hem gaat). Ik vermoed dat deze mensen het helemaal niet zo erg vinden en in het ergste geval zullen zij het alleen zonde van hun geld vinden wat zij aan het eten hebben uitgegeven.
Hoe moeilijk ook, ik zou eerlijk zijn, dan kun je zij altijd recht aankijken.
Hier zijn nog wat fotootjes, wel uit mijn oude huis:
De foto hierboven is genomen toen Tijger heel erg graag naar binnen wilde. Let vooral op de 'vriendelijk' uitgestoken poot
Deze foto doet Tijger zoveel onrecht.. Zijn lipje is eens verbrand door God mag weten wat, al voordat ik hem leerde kennen. De kleine hap uit zijn oor zat er al. Er heeft ook eens iemand met een buks op hem geschoten, dat kogeltje zit in zijn borstkas, maar is volgens de eigenaar ingekapseld. Dit is goddank waarschijnlijk gebeurd door slechte zorg. Hij kijkt hier heel erg boos, terwijl hij tijdens deze foto alleen maar kopjes aan het geven was!
Hij krabde een weg naar mijn hart en liet niet meer los
eindelijk heeft grote rooie Tijger het echt goed en rustig en zoals jij het beschrijft ben jij zijn held!
eindelijk iemand op wie hij blind kan vertrouwen en wat een rotleven heeft hij deels achter de rug, maar dat is verleden tijd, hij is goed op zijn plek en zielsgelukkig, denk ik.
hoop dat hij lichamelijk niet al te erg geleden heeft van de slechte verzorging van de afgelopen jaren en dat hij nog heel heel erg lang meegaat en kan genieten van zijn eigenste kattenparadijs!
Hahaha, ja hij is heel erg groot, maar tegelijkertijd ook een enorme bangerik. Plastic zakken en poppetjes, knuffelbeesten en sloffen die teveel op een levend ding lijken, vindt hij doodeng. Maar hij is ook een echte allemandsvriend!
Hij krabde een weg naar mijn hart en liet niet meer los