Hij begon moeilijk te eten, dus is bij hem een kies verwijderd. Hij heeft na de operatie, nog verdoofd van de medicatie, één keer zelf onbeschoft zitten (vr)eten.
De volgende dag at hij weer niet. Volgens de DA moesten we maar een tijdje wachten omdat hij misschien weer moest "wennen" om zelf te eten.
Daar gingen dus weer een aantal weken overheen. We voeren hem met een voedingsspuit, dus dat is geen probleem.
Toen het nog niet beter werd, hebben we er bij de DA op aangedrongen dat ze hem nog eens bekeken en evt. foto's van zijn gebit/ kaak moesten nemen.
Zijn tandvlees was behoorlijk rood, dus hij moest ongetwijfeld nog last hebben van zijn gebit!
Bij de volgende operatie hebben ze al zijn kiezen verwijderd in de hoop dat het nu beter zou worden.
We zijn nu, sinds de laatste operatie, 19 dagen verder en er schijnt gewoon niets te veranderen....
Hij krijgt sinds 17 nov. elke dag Clavubactin (2x) en Ketofen (pijnstiller, 1x). Als we hem geen Ketofen geven, dan slaapt hij de hele dag en zien we hem niet.
Krijgt hij wel zijn Ketofen, dan meldt Jeeves zich wel voor het eten, maar als je hem iets voor zet, dan likt hij één of twee keer en dan loopt hij weg!

Dus we zijn hem nu al maanden aan het voeren. In het begin ging dat nog wel makkelijk, maar nu begint het toch een beetje op dwangvoeren te lijken.
Hij wil dat niet. Aangezien Jeeves een echte brokkenkat is, walgt hij van natvoer. We geven hem afwisselend Gourmet mousse en AD van de DA.
's Morgens is dat een strijd, want dan kotst hij vaak zijn eten uit. We wachten dan even een paar minuten en voeren hem vervolgens weer en dat blijft er wel in!
Alsof zijn slokdarm even moet wennen.

De rest van de dag houdt hij zijn voer wel binnen, maar gaat het niet van harte naar binnen!
Jeeves heeft nog wel last van slijmvorming in zijn keel. Hij geeft soms wat slijm op. We hebben hem geprobeerd Laryngovetsem (tegen bronchitus, maar ook tegen slijmvorming) te geven, maar dat vindt hij heel vies!

We vinden het nu wel lang duren en weten zo langzamerhand niet meer wat te doen.
Jeeves blijft (omdat we hem voeren) wel op gewicht, maar als hij zelf had moeten eten, dan was hij er niet meer geweest. Hij eet gewoonweg niet zelf!
Hij lijkt geen pijn te hebben (katten zijn hard!). Zijn bekje ziet er wel goed uit. Het tandvlees geneest dus wel.
Voor de operaties heeft hij ook al een kuur Doxoral gehad omdat we dachten dat het niesziekte gerelateerd was.
Verder heeft hij ook al Stormogyl gehad.
Zijn bloedonderzoeken waren goed. Hij heeft geen opgezette klieren, dus ik denk niet dat het iets met de lymfeklieren (kanker) te maken heeft.
Je gaat toch denken dat het iets ergs is.
Ik neem aan dat de DA tijdens de operatie in zijn bekkie heeft kunnen kijken en dan was een tumor of zoiets in de mond of op de tong toch wel opgevallen?
Natuurlijk kan een DA ook over dingen heen kijken.
Jeeves is verder vrolijk, hij miauwt als een gewone kat en je merkt verder weinig aan hem.
Sorry voor het lange verhaal, maar hoe meer info ik jullie geef hoe beter.
Herkennen jullie misschien iets? Alle info (hoe rottig ook) is welkom.
Onderhand heeft Jeeves ons al zo'n kleine 1000 euro gekost en we weten nog niets!
Ik bedoel: het geld is minder belangrijk hoor, maar we hebben geen boompje in de tuin staan waar we af en toe wat geld kunnen afplukken. Het houdt een keer op.

Wie heeft tips of wat is onze volgende stap?