Er zijn 4 resultaten gevonden
- 19 okt 2012 14:57
- Forum: Spijsvertering- en ontlastingproblemen
- Onderwerp: verstopping bij Bowie
- Reacties: 54
- Weergaves: 7192
Re: verstopping bij Bowie
Mijn kat had ook een verstopping . Een gewone klisma hielp niet . Het is er onder narcose uit gehaald. Dat was woensdag .Hij is nog steeds van slag . Gister at hij wel een beetje maar vandaag laat hij het weer afweten . Het is natuurlijk ook nog gevoelig .
- 15 okt 2012 12:09
- Forum: Voedingsmerken en ervaringen
- Onderwerp: Verschillende voedingsmerken en de ervaringen daarmee
- Reacties: 1113
- Weergaves: 270348
Re: Verschillende voedingsmerken en de ervaringen daarmee
ik geef mijn katten altijd Purina . Als je zalm neemt dat is goed voor de urinewegen en kalkoen is weer goed voor de vacht en de ontlasting . Dus van alles wat . Voor de rest zit er alles in wat ze nodig hebben .
- 12 mei 2011 23:30
- Forum: Luchtwegen
- Onderwerp: 18 jaar oude poes met ademhalingsproblemen na eten
- Reacties: 20
- Weergaves: 7660
Re: 18 jaar oude poes met ademhalingsproblemen na eten
mijn kat heeft dat ook alleen hoest die niet maar hijgt met zijn tong naar buiten . Dit is pas sedert dinsdag toen is hij onder narcose geweest.
- 12 mei 2011 20:53
- Forum: Luchtwegen
- Onderwerp: Benauwd / spinnen
- Reacties: 13
- Weergaves: 9844
Re: Benauwd / spinnen
Ik heb een kat van 14 . dinsdag is zijn gebit gereinigt onder narcose en nu als hij eet of drinkt, zelfs bij het naar de bak gaan hijgt hij , wat daarvoor niet was.Dus de kleinste inspanning.